Dev Bitcoin Borsası, BitTorrent’i Listeliyor

Kripto para piyasasının önemli merkezlerinden olan Güney Kore’nin en büyük borsalarından olan Bithumb, geçmişte borsasına eklediği kripto para birimlerinde fiyat artışı yaşatması ile pek çok kez gündeme gelmişti.

Güney Kore merkezli borsa geçmişte siber saldırılara maruz kaldıktan sonra operasyonlarını normale çevirirken, borsanın platformuna eklediği son kripto para birimi ise geçtiğimiz aylarda Binance Launchpad’de satışa sürülen ve Tron kullanıcılarına airdrop ile gönderilen BitTorrent Token oldu.

BitTorrent Güney Kore Pazarına Açılıyor

Güney Kore merkezli borsanın kripto para birimini önümüzdeki 24 saat içerisinde listeleyeceği ifade edilirken, bunun yanı sıra Tron sahiplerine BTT airdrop dağıtımının da destekleneceği ifade edildi.

▶https://t.co/QV0VHHPNbq

[New Coin Listing🔔] BitTorrent(#BTT) will listed on Bithumb!

■Timeline: February 19 (Tue), 2019 in the afternoon
■ Deposit address open: February 19 (Tue), 2019 at 2:00 PM#Bithumb #New #Coin #listing pic.twitter.com/iuITikkA8g

— Bithumb (@BithumbOfficial) February 19, 2019

Tron sahiplerine BitTorrent dağıtımı 11 Şubat’ta başlayan süreçle devreye girerken, önümüzdeki yıllar boyunca dağıtımı destekleyen pek çok borsada Tron sahiplerine BTT airdropu gerçekleştirilecek.

İlgili Haber: Bittorrent Token Airdrop’u Hakkında Tüm Bilmeniz Gerekenler

Tron sahiplerine BTT dağıtımının yanı sıra, Güney Kore merkezli Bitcoin ve kripto para borsası BitHumb, borsaya BitTorrent yükleyen ve transfer eden kullanıcılara ekstradan da bir BitTorrent BTT, dağıtımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Son listelenmeden etkilenmeyen BitTorrent (BTT) fiyatı, yayın saati itibariyle Coinmarketcap verilerine göre 0.000937 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Kripto para piyasası hafta başında yakaladığı ivmeyi bugün de sürdürürken, piyasanın toplam hacmi iki gün içerisinde önce 121 milyar dolardan 131 milyar dolara, sonra da 131 milyar dolardan 135 milyar dolara dek yükselmiş durumda.

4.000 dolar seviyesindeki direnç noktasını kırmaya çalışan ve bu seviyede tutunmaya çalışan Bitcoin’in piyasa içerisindeki etkisi ise yüzde 51,8’e gerilemiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!


Article Source…