Çinli Bitcoin Boğasından Uçuk Tahmin, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, EOS, Stellar, NEO, Binance Coin, Dash ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri

Bitcoin’e dair son zamanların en cafcaflı fiyat tahmininden altcoinler EOS, Tron, Binance Coin ve Dash’ın yeni yeni benimsenmesine kadar kripto para dünyasında ortaya çıkan son dakika haberlerine buyurun bir göz atalım.

Bitcoin

Bitcoin ağının yaklaşık % 10’una güç sağlayan kripto para madencilik şirketi Poolin’un kurucu ortağı, Bitcoin fiyatında büyük bir sıçrama öngörüyor.

8BTC’ye göre, Zhu Fa bir sonraki Bitcoin boğa koşusunun önde gelen kripto para birimini 74.000 ila 740.000 $ arasında bir değere ulaştıracağına inandığını belirtiyor.

Yükseliş tahminine rağmen, Zhu Bitcoin’in fiyatı konusunda durduk yere iyimser olmadığını ve bir sonraki boğa koşusunun son olabileceğine de inandığını belirtiyor.

Ripple (XRP) ve Ethereum

Ripple’ın ortak girişim ortaklıkları müdürü Emi Yoshikawa, California’daki Menlo Park’ta düzenlenen yıkıcı teknoloji etkinliğine Ethereum Vakfı’nın Genel Müdürü Aya Miguchi’yle birlikte katılacak. İkili, ABD ve Japonya’daki blockchain ve kripto paraların potansiyel etkisi hakkında konuşacak.

Etkinlik 26 Şubat’ta saat 16:30’da başlayacak.

FEB. 26 – Emi Yoshikawa (@emy_wng) and @ethereum executive director Aya Miguchi explain how blockchains will change lives across the US and Japan at @Orrick in #MenloPark https://t.co/yA2FEkwMw7 pic.twitter.com/0u77OqUtKv

— Japan Society (@JapanSociety_SF) February 11, 2019

EOS, Tron, Binance Coin, Dash

Mobil ödeme uygulaması Spend artık EOS, Tron, Binance Coin ve Dash’i destekliyor. Şirket duyuruları Twitter üzerinden yaptı.

Kullanıcılar artık her bir koini platformda saklayabilir, ayrıca Visa’nın kabul edildiği 40 Milyon’dan fazla yerde kripto parayla harcama yapmayı olanaklı kılan Spend Visa Kartını kullanarak dijital varlıklarıyla harcama yapabilirler.

Stellar

Kanadalı kripto para borsası Coinsquare, Stellar merkezli ademi merkeziyetçi/merkezsiz StellarX alım satım şirketini satın aldı.

StellarX, kullanıcılara daha sonra kripto para ile alım satım yapılabilecek  ve ACH işlemleri yoluyla da Euro, Yuan, Pound, Dolar ve diğer fiat para birimleri gönderme imkanı verecek.

StellarX has a new home! Read more:https://t.co/Ag1kLbLnWX

— StellarX (@stellarxhq) February 14, 2019

NEO

NEO, Seattle’da eski Microsoft yöneticisi John deVadoss tarafından yönetilecek yeni bir ofis açıyor.

Cointelegraph’ın haberine göre  Akıllı sözleşme platformu, varlığını genişletmek ve ABD’de yeni ortaklıklar kurmak istediğini söylüyor. NEO’nun kurucusu Erik Zhang, Seattle’ın teknoloji dünyasındaki yerinin şehri açık bir seçenek haline getirdiğini ifade ediyor ve ekliyor:

“Seattle’ın çok büyük geliştirici kaynakları ve güçlü bir inovasyon atmosferi var. NEO teknolojiyi geliştirmeye her zaman büyük önem veriyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!


Article Source…